אודות Referrali

אתר Referrali הוקם על מנת לספק מידע עדכני ואמין על עסקים בישראל ולאפשר לעסקים לנהל ולחזק את הנוכחות שלהם באינטרנט.

הייחודיות של אתר Referrali היא בהיותו פלטפורמה המאפשרת ללקוחות לבחור את העסק המתאים/ה ביותר עבורם על פי מגוון פרמטרים, כגון: חוות דעת עדכניות של לקוחות, תחומי העיסוק של המשרד, מיקום המשרד, השפות בהן ניתן השירות של העסק, מין , אפשרות לקיום ייעוץ וירטואלי ועוד.

עד הקמת אתר Referrali לקוחות התבססו על המלצות "מפה לאוזן" של מכרים שלהם או חיפשו מידע באינטרנט, בפורומים ובקבוצות פייסבוק על מנת לאתר חוות דעת של לקוחות אחרים על העורכי דין. כעת קיים אתר אחד, המרכז את כל המידע על עסקים - ניסיון אקדמי, ניסיון מקצועי, מידע כללי אודות העסק, גלריית תמונות, כתבות וסרטונים... וכמובן - חוות דעת מהימנות של לקוחות קודמים של העסק, המסווגות על פי תחומי העיסוק של העסק. אתר Referrali מאפשר ללקוחות להתרשם מהעסק וממידת שביעות הרצון ממנו/ה.

במידה ולא מצאת עסק מסוים/ת באתר Referrali, נשמח לדעת זאת ולצרף אותו (במידה והוא/היא מעוניין/ת כמובן).

אנו מקווים כי אתר Referrali יסייע לכל אדם למצוא את העסק המתאים/ה ביותר עבורו, ולכל עסק - להשיג את הלקוחות שהוא/היא צריך/ה.

האתר מנוהל ע"י חברת ריוויו פור יו בע"מ.

נשמח לענות על כל שאלה!

ניתן לפנות אלינו באמצעות אימייל: info@medreviews.co.il או באמצעות דף יצירת קשר באתר.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

Referrali 2021 © כל הזכויות שמורות.